Tisk

Nová recenze našeho alba Limbo - Koncert na All About Jazz!

Hola, přátelé - zde recenze na naše poslední live cd Limbo - Koncert na prestižním americkém jazzovém portálu! Jazzový kritik Dan Bilawsky zhodnotil naši nahrávku, která vyšla u vydavaletství Polí5!

All About Jazz!

Milí přátelé, zde si můžete přečíst čerstvou recenzi na cd Out Of Body, která vyšla na renomovaném americkém jazzovém portálu All About Jazz! Recenzent Dan Bilawsky hodnotil některé nahrávky z vydavatelství Amplion Records kde cd Out Of Body také vyšlo.

Jazzoví Limbo jdou ven opět s jasným názorem

Recenze na nové live CD Limbo - Koncert

V čem je skupina Limbo na české jazzové scéně jedinečná

Mezi současnými tuzemskými jazzovými nahrávkami využívá album Out Of Body skupiny Limbo nejjemněji i nejkreativněji elektroniku, píše v recenzi Lubomír Dorůžka. foto: obal CD; repro: MF DNES

iDnes 2008

Nadílka dobrých nahrávek neoposlouchaného českého jazzu byla v posledních měsících nebývalá - pěti z nich se budeme věnovat tento týden. Dnes si představíme album Kalimbo kvarteta Limbo.

Hospodářské noviny 2008

Kapela Limbo se za poměrně krát­kou dobu (vznikla v roce 2004) stala jedním z nezajímavějších do­mácích jazzových seskupení. Ka­limbo je prvním oficiálním albem, nicméně rozměry kvalitního debu­tu měl už loňský eponymní vypalo­vaný samizdat.

Rozhovor pro UNI - Pavel Hrubý

Zaprvé si nemyslím „Co Čech, to muzikant“, ani dnes ani v minulosti. Pokud do dětí na základních školách budete hustit pravidelně hudbu různých žánrů, tak se zájem o jazz logicky zvýší. Bohužel, na základních školách neexistují malé orchestry, ve kterých by se mohli děti hudebně obohatit.

Recenze UNI 6/2006

Loňská dvoudenní jazzová přehlídka konaná v rámci festivalu Boskovice 2005 byla snad nejsystematičtější přehlídkou naší jazzové scény zaměřenou na kapely mladé svým datem založení, ale také většinou věkem svých aktérů.

Jazzport

V Divadle 29 v Pardubicích započal další ročník pravidelného projektu Jazzconnexion. Těžko si lze představiti lepší uvedení do jazzu v novém roce, než byl právě koncert jedné z nejzajímavějších kapel na naší scéně.

Jazzport - recenze CD Kalimbo

Prostě skvělé CD! Už od první skladby. Můžu říct, že jsem byl u "zrodu" kapely Limbo posluchačsky od počátku.

Rock a Pop 4/07

Limbo, Předpeklí, je pro kapely asi pojmenování láka­vé, neb v posledních letech se u nás vyskytují Limba dvě. Kopřivničtí funky-rockeři a plzeňsko-pražští jazzmani.

Český rozhlas - recenze

Plzeňský saxofonista a basklarinetista Pavel Hrubý byl vždy muzikantským fanatikem a osobností se zvláštním charisma. Ve svých pětatřiceti letech konečně zúročuje svou víru ve svobodomyslnou, uvolněnou a smysluplnou improvizaci bez žánrových předsudků na úrovni i na desce.

UNI 12/2007 – recenze

After the low-budget self-published last year’s album, the official debut Limbo: KALIMBO (Amplión, 2007, 56:17) has helped me find one of the answers to my hesitative attitude when pounding over the album of the Viklický Trio with Bittová (Jazz Tuzemák 6, UNI 11/2007). It is a question of an originality that is wanted and an originality that has been born naturally.