Nové cd Limbo(acoustic)

21. 06. 2012

Milí přátelé a fanoušci Limba, právě budeme během měsíce června a července vydávat u vydavatelství Polí5 Josefa Jindráka naše nové live cd!

Nové cd Limbo(acoustic) je již v pořadí čtvrté v historii tohoto projektu. Poprvé oficiálně vydáváme live nahrávku, která byla pořízena 05.10. 2011 v Plzni v krásném a mystickém prostředí Korandovo sboru.

Na novém cd jsou cca tři starší věci a jinak jsme tvořili nové komunikace. Nahrávka je především zajímavá svým zvláštním zvukem a speciální akustikou, kterou prostor Korandovo sboru poskytuje. Právě zvuk nahrávky byl hlavní důvod proč jsme se rozhodli živý koncert vydat.

Cd natočilo současné akustické Limbo v sestavě: Pavel Hrubý - soprano, tenor sax + bassclarinet, František Kučera - trumpet, fluegelhorn, Taras Voloshchuk - double bass, Dušan Černák - drums. Cd pokřtí 11.07. v Praze v klubu Jazz Dock Aleš Charvát! Člověk, který je dlouhodobě s Limbem spjat a byl u důležitých okamžiků tohoto projektu jako producent a zvukový inženýr při nahrávání a mixování minulých desek.